Parent Network

2019-2020 Class Rep Teams

For contact information, please login to myD-E and access the directory. Click here to be redirected to myD-E.

Lower School

Preschool 3

Sue Lee – Program Rep

Demetra Kiriakou – Class Coordinator

Philip Laguador – Communications Rep

Preschool 4

Denielle Nunez – Program Rep

Annrita Muhungura – Class Coordinator

Michelle Holme – Communications Rep

Kindergarten 

Natalie Starkman – Program Rep

Natalie Stevens – Class Coordinator

Kristina Pereman – Communications Rep

1st Grade 

Donna Costello – Program Rep

Nana Eyeson – Class Coordinator

Geet Rajmane – Communications Rep

2nd Grade

Beverley Mac Keen – Program Rep

Tina Chang – Class Coordinator

Grace Lai – Communications Rep

3rd Grade 

Ada Jackson – Program Rep

Dorothy Toran – Class Coordinator

Miriam Baker – Communications Rep

4th Grade 

Jodi Massoud – Program Rep

Traci Burgess – Class Coordinator

Susan Siminou – Outreach Rep

Tara Williams – Communications Rep

5th Grade 

Candice Braun – Program Rep

Joanna Rego – Program Rep

Megan Hahn – Class Coordinator

Wei Tang – Outreach Rep

Jesal Vora – Communications Rep

Middle School

6th Grade 

Tony Berger – Program Rep

Bokyoung Kim – Class Coordinator

Liliana Gesthalter – Outreach Rep

Karen Clune – Communications Rep

7th Grade 

Patricia Brown – Program Rep

Seth Unger – Class Coordinator

Mitra Ghobadi – Outreach Rep

Patricia Maclean – Communications Rep

8th Grade 

Erin Brown – Program Rep

Elizabeth Alvarez – Class Coordinator

Erin Thomas – Outreach Rep

Maria Magistro-Sherry – Communications Rep

Upper School

9th Grade 

Jennifer Mayer – Program Rep

Maral Jebejian – Class Coordinator

Janet Balakian – Outreach Rep

Roseann Todd – Communications Rep

10th Grade 

Denise Simson – Program Rep

Fabe Gallo – Class Coordinator

Lisa Wilf – Outreach Rep

Joanne Cerasco – Communications Rep

11th Grade 

Peggy Chu – Program Rep

Alanna Goldstein – Class Coordinator

Elaine Zayak – Outreach Rep

Eleanor Watson – Communications Rep

12th Grade 

Michelle Jung – Program Rep

Gina Charles – Class Coordinator

Toby Florman – Outreach Rep

Andrea Maline – Communications Rep